KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8939213
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:03
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
3 juni kl 19:03